מנהל מוזיקאלי ומנצח

אריאל צוקרמן, יליד ישראל, הינו אחד מהמנצחים הצעירים המבוקשים ביותר כיום. למד ניצוח אצל יורמה פנולה באקדמיה למוזיקה הממלכתית בשטוקהולם ואצל ברונו וייל באקדמיה למוזיקה במינכן, שם סיים את לימודיו ב-2004. בינואר 2007 התמנה לתפקיד מנהל מוזיקלי של התזמורת הקאמרית הגיאורגית באינגולשטאט, גרמניה.
 

בעונת הקונצרטים 2014/2015 הוזמן צוקרמן להופיע לראשונה עם התזמורות של בולזאנו וטרנטו, הפילהרמונית של מינאס ז'יראס בברזיל והסימפונית של מינכן. כמו כן שב להופיע עם התזמורות: הסימפונית של ריגה, הפילהרמוניות של וורוצלאב ופוזנן, הקאמרית הישראלית והפילהרמונית הלאומית של גיאורגיה בטביליסי. בנוסף, ערך סיור קונצרטים עם אנסמבל "קול שמחה" בתוכנית המבוססת על תקליטור שיצא לאור לאחרונה – מוזיקת כלזמר בת זמננו - בו הוא מנצח על התזמורת הסימפונית הלונדונית.

אריאל צוקרמן מונה בעונת 2003/4 כעוזר מנצח של איוואן פישר בתזמורת הפסטיבל של בודפשט, שם העשיר את רפרטואר הניצוח שלו. לאחר מכן הוזמן לנצח על התזמורת הסימפונית של ברלין (2007) ועל התזמורת הלאומית הבסקית בסיור בספרד (2009). עוד הוזמן לנצח בקונצרטים ובהקלטות עם התזמורות: הממלכתית של בוואריה, הפילהרמונית הישראלית, תזמורת הרדיו הפילהרמונית של הנובר, תזמורת הרדיו של סיאול, הפילהרמונית הלאומית של הונגריה, פסטיבל בודפשט, הפילהרמונית של צ'כיה, הסימפונית של במברג, הסימפונית הלאומית של דנמרק, התזמורות הקאמריות של ציריך, בזל ושטוטגרט, הקאמרטה של זלצבורג והסינפונייטה של ריגה.

צוקרמן ניצח לאחרונה במינכן על ההפקה של האופרה "ויווה לה מאמא" מאת דוניצטי, ועל האופרה הקומית "פימפינון" מאת טלמן.

אריאל צוקרמן, זוכה תחרויות בינלאומיות, החל את הקריירה המוזיקלית כנגן חליל אצל פול מייזן במינכן ואצל אנדראס אדוריאן, ובהמשך השתלם אצל אלן מריון ואוראל ניקולה.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים