מנהל מוזיקאלי ומנצח

אריאל צוקרמן, יליד ישראל, הינו אחד המנצחים הצעירים המבוקשים ביותר כיום. החל מעונת 2016-2015 התמנה כמנהל המוסיקלי של התזמורת הקאמרית הישראלית. בעונת 2004-2003 מונה כעוזר מנצח של איוואן פישר בתזמורת הפסטיבל של בודפשט. לאחר מכן הוזמן לנצח על התזמורת הסימפונית של ברלין (2007) ועל התזמורת הלאומית הבסקית בסיור בספרד (2009). בינואר 2007 התמנה לתפקיד מנהל מוזיקלי של התזמורת הקאמרית הגיאורגית רבת המוניטין שיושבת מאז 1990 באינגולשטאט, גרמניה.

כבר מראשית הקריירה מיצב עצמו אריאל צוקרמן כדמות אמנותית מבטיחה וכמנצח פורץ-דרך. בין התזמורות שעליהן ניצח בקונצרטים ובהקלטות: התזמורת הממלכתית הבווארית, הסימפונית של בזל, הסימפונית של לוצרן, הפילהרמונית הישראלית, הסימפונית של בית השידור הדרום-קוראני בסיאול, התזמורות הפילהרמוניות של ברמן, בלגראד וצ'כיה, הפילהרמונית הלאומית ההונגרית, תזמורת רדיו מינכן, הסימפונית של טייפה, הסימפונית של רדיו וינה - איתה הופיע בסיורים בסין ובצ'כיה - הקאמריות של ציריך ובאזל והקאמרטה זלצבורג - איתה הופיע בסיורים רבים ברחבי אירופה.

 

באחרונה ניצח צוקרמן בין השאר על התזמורת הסימפונית של רדיו מערב גרמניה (WDR) בקלן, ה-Bamberger Symphoniker, הסימפונית הלאומית של דנמרק, הפילהרמונית של אסן, הסימפונייטה של הונג קונג, הפילהרמונית על שם ארתור רובינשטיין בלודז', הקאמרטה של זלצבורג, התזמורת הפילהרמונית הצ'כית, הפילהרמונית של גראן קנריה,  תזמורת פסטיבל בודפשט, התזמורת הרדיו הפילהרמונית הגרמנית, התזמורת Tonkünstler בווינה, תיאטרו ורדי בסלרנו, התזמורת הלאומית של מונפלייה, התזמורת הקאמרית של לוזאן ותזמורת ברוקנר בלינץ. בנוסף, לאחרונה ערך סדרת הקלטות עם התזמורת הסימפונית של לונדון.

צוקרמן, זוכה תחרויות בינלאומיות, החל את הקריירה המוזיקלית כנגן חליל אצל פול מייזן במינכן ואצל אנדראס אדוריאן, ובהמשך השתלם אצל אלן מריון ואוראל ניקולה. למד ניצוח באקדמיה למוסיקה הממלכתית בשטוקהולם ואצל ברונו וייל באקדמיה למוסיקה במינכן.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים