תמונת מופע: איה פלוטו

איה פלוטו

אולם אסיא-מוזיאון ת"א לאמנות
שלישי, 21 יולי 2020 17:00
מחיר 75 ₪

פרטי ההצגה

סיפורו של הכלב פלוטו

התזמורת הקאמרית הישראלית מגישה  קונצרט תיאטרלי חדש לכל המשפחה:

עיבוד מיוחד לסיפור הילדים המפורסם "איה פלוטו", חיבר בין התזמורת הקאמרית הישראלית ולאה גולדברג

זהו  עיבוד תיאטרלי חי וקצבי לספר המופת של לאה גולדברג - "איה פלוטו"

הקונצרט הוא הזדמנות מיוחדת ומהנה לחשוף את הילדים למגוון כלים וצלילים הקיימים בעולם הנגינה

"איה פלוטו" הוא קונצרט מבית התזמורת הקאמרית הישראלית, המתאר את סיפורו של הכלב פלוטו מקיבוץ מגידו, תוך הכרות עם עולם החי שסביבו. זמרים-שחקנים וכלי הנגינה השונים בתזמורת מגלמים את החיות השונות בסיפור המפורסם, והילדים זוכים במהלכו להכיר את הכלים השונים ואת הסיפור העומד מאחורי כתיבת הספר. במופע משתתפים השחקנים: עינת אזולאי, אלה תדמור, מעיין זיטמן, שיר אדלשטיין ואסף שגב. על התזמורת ינצח גיא פורת. נגה אלגום, סופרת ילדים, כתבה את סיפור המסגרת. בימוי: שראל פיטרמן. לחן: רני גולן.

המופע חושף את הסיפור מאחורי איוריו של ארי רון ז"ל, אשר הפכו לאחד מספרי הילדים המוכרים ביותר בתרבות הישראלית. את הספר כתבה למעשה דינה רון, אשתו של מאייר הספר. השניים כתבו ואיירו סיפור על הכלב המשפחתי, פלוטו, לבתם הקטנה. לאור הצלחת הספר בקרב ילדי הקיבוץ, פנו בני הזוג עם עבודתם ללאה גולדברג, אשר עבדה כעורכת בספרית פועלים. גולדברג חרזה את הספר, ומאז הפך פלוטו, הכלבלב מקיבוץ מגידו, לדמות מוכרת ואהובה בקרב רוב ילדי ישראל.

קונצרטי הילדים של התזמורת הקאמרית הישראלית בניהולו המוזיקלי של אריאל צוקרמן הם חלק חשוב מפעילות ההנגשה של מוזיקה קלאסית לקהל הרחב בכלל ולילדים בפרט, תחת הכותרת "מגדירים את הקלאסיקה מחדש", והם זוכים להצלחה מרובה בשנים האחרונות.

כל הזכויות שמורות להוצאת הקיבוץ המאוחד – ספריית פועלים. 

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים